Image Alt

ТОВ КВАС БЕВЕРИДЖИЗ

Завод «Квас Бевериджиз» почав виготовляти дезінфекційні засоби

Запорізький завод з виробництва напоїв «Квас Бевериджиз» адаптував виробничі потужності та почав виготовляти дезінфекційні засоби. Це – дезінфектори принципово нового типу, отримані методом технології електрохімічної активації, завдяки якій вони володіють унікальною біоцидною дією.

Першу партію дезінфекторів компанія передасть медичним установам Запоріжжя.

«Враховуючи критичну ситуацію, яка склалася з постачанням і виробництвом дезінфекційних засобів в Україні, ми прийняли рішення у максимально короткі терміни переформатувати частину обладнання з метою випуску дезінфекторів для підтримки національних зусиль у боротьбі з розповсюдженням Covid-19», – розповів Валерій Горбань, власник Групи компаній “Асканія”.

Підприємство, що є одним із найпотужніших виробників квасу, сидру та інших безалкогольних напоїв в Україні має суворі внутрішні стандарти харчової безпеки і облаштоване високотехнологічним запатентованим обладнанням, яке дозволяє регулярно здійснювати дезінфекційну обробку виробництва. Для виготовлення і розливу професійних дезінфекторів підприємству знадобилося два тижні.

«Ми регулярно використовуємо ці засоби на нашому підприємстві, тож з практики знаємо про їхню ефективність. У той же час, вироблені нами дезінфектори можуть бути застосовані не лише в харчовій промисловості, але й для обробки приміщень, поверхонь та рук, що вкрай актуально сьогодні», – додав Валерій Горбань.

Підприємство «Квас Бевериджиз» докладає всіх зусиль, щоб налагодити безперебійне та цілодобове виробництво дезінфекційного концентрату на час складної епідеміологічної ситуації в Україні.