Image Alt

ТОВ КВАС БЕВЕРИДЖИЗ

Вишневий і грейпфрутовий сидр GardenZ відтепер у ПЕТ-упаковці

Компанія «Квас Бевериджиз» розширила лінійку смаків натуральних сидрів GardenZ у ПЕТ-упаковці.  Окрім яблука і чорної смородини з’явилися також соковита вишня і ароматний грейпфрут, які раніше були доступними лише на розлив у КЕГ.

Натуральний сидр «GardenZ» виготовляється за спеціальною шотландською технологією з використанням свіжого соку сидрових яблук. Вони мають більш свіжий, кислий смак, завдяки чому в напій не додаються сторонні інгредієнти, наприклад, лимонна кислота. Це дозволяє виготовляти напій традиційним способом. Також для сидру «GardenZ» використовуються винні дріжджі, які надають йому благородний смак бродіння.

Сидр «GardenZ» розливається у темну ПЕТ-пляшку, яка дозволяє вберегти натуральний напій від сонячного проміння, завдяки чому він краще зберігається. ПЕТ-пляшка має полегшену преформу, яка є більш екологічною, адже містить менше пластику. Етикетка виконана у чорному кольорі із золотом та матовій ламінації, на якій розміщений штрих-код у вигляді яблука. Нагадаємо, що сидр GardenZ можна придбати у ПЕТ-пляшці, об’ємом 0,5 і 1л.