Image Alt

Про компанію

Компанія «Квас Бевериджиз» є провідним виробником безалкогольних напоїв в Україні!

 

Сьогодні компанія «Квас Бевериджиз»:

  • є найбільшим в Україні виробником квасу із зернової сировини з повним циклом виробництва;
  • випускає квас ТМ «Ярило», який займає лідерські позиції на ринку квасу в Україні та експортується в країни ЄС, Ізраїлю, Латинської Америки;
  • виробляє високоякісний концентрат квасного сусла (ККС), який використовується у харчовій промисловості;
  • з 2017 року випускає сидр;
  • широко використовує сучасні ресурсо- і енергозберігаючі технології, має програму енергозбереження;
  • є соціально відповідальним бізнесом, регулярно надає благодійну допомогу та залучає до роботи соціально незахищених людей.

Квас «Ярило Справжній» отримав визнання професійних дегустаторів на Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних, слабогазованих напоїв, мінеральної і питної води, пивоварного солоду і щорічному Всеукраїнському фестивалі квасу і нагороджений 10 різноманітними нагородами і дипломами. У 2013, 2016, 2019 році квас «Ярило» та сидр «GardenZ» неодноразово нагороджувались на українських дегустаційних конкурсах.

З 2017 року випускає сидр GardenZ, що виробляється за спеціальною шотландською технологією з використанням свіжого соку сидрових яблук. Вони мають більш свіжий, кислий смак, завдяки чому в напій не входять сторонні включення, наприклад, лимонна кислота. Це дозволяє виготовляти напій традиційним способом. Також для сидру «GardenZ» використовуються винні дріжджі, які надають йому благородний смак бродіння.