Image Alt

ТОВ КВАС БЕВЕРИДЖИЗ

Новинка! Перрі-коктейлі

Компанія «Квас Бевериджиз» першою в Україні розробила і випустила лінійку коктейлів на основі натурального грушевого соку! 

Лінійка слабоалкогольних напоїв перрі на основі натурального грушевого соку представлена зі смаками популярних світових коктейлів: Белліні, Вермут, Кампарі, Хьюго і Апероль. Спробуйте і відчуйте високий смак наших коктейлів! Напій представлений для HoReCA, у 50л КЕГах.

Перрі Вермут

Цей напій має насичений аромат букета трав і освіжаючий смак з яскраво-вираженим присмаком трав та легким гіркуватим післясмаком. Колір коливається від світло-солом’яного до янтарного, кришталево-прозорий.

Перрі Кампарі

Напій має аромат гіркого апельсину та ароматних трав і свіжий, гармонійний, кисло-солодкий, легкий грушевий смак з присмаком гірких трав. Колір: насичено-червоний, кришталево-прозорий.

 Перрі Апероль

Має свіжий, з нотками апельсина і міланських трав, аромат і свіжий смак з нотками топленого апельсинового морозива та легким гірким присмаком й нотками стиглої груші. Колір: помаранчевий, кришталево-прозорий.

Перрі Белліні

Напій має витончений аромат з нотками стиглого персика і смак соковитого персика з ніжними нотками іскристого шампанського. Колір: світло-рожевий з помаранчевим відтінком.

Перрі Хьюго

Напій має аромат груші у поєднанні з кольором бузини і стиглих цитрусових фруктів зі свіжим смаком та гармонійним, кисло-солодким, легким грушевим квітково-цитрусовим присмаком. Колір: від світло-солом’яного до янтарного, кришталево-прозорий.