Image Alt

ТОВ КВАС БЕВЕРИДЖИЗ

Дітям-переселенцям та дітям учасників АТО показали, як виготовляють квас

У Запоріжжі пройшла екскурсія для дітей-переселенців і дітей учасників АТО на завод «Квас Бевериджиз». Дітям розповіли історію квасоваріння, продемонстрували старовинне обладнання в музеї «Старий Цех», а також показали всі етапи виробництва квасу: від приготування квасного сусла до розливу готового квасу. Екскурсію відвідали 45 дітей з обласної організації товариства Червоного Хреста, обласного центру допомоги учасникам АТО і не тільки.
«Дуже важливо пам’ятати про дітей, які стали свідками війни. Війни, в якій взяли участь їхні рідні, батьки. Адже вони – майбутнє України. У цей складний час, нам всім потрібно триматися разом і допомагати один одному. Тільки так ми станемо ще сильнішими», – розповів Олександр Захарченко, Генеральний директор заводу« Квас Бевериджиз».
Довідка: «Квас Бевериджиз» – єдине в Україні підприємство з виробництва квасу з повним циклом. Підприємство займається виробництвом і продажем квасу ТМ «Ярило», безалкогольних напоїв, концентрату квасного сусла з натурального зернової сировини для продуктів бродіння і ін.